image_pdfimage_print

Poniżej zamieszczamy apel o pomoc w zbiórce funduszy potrzebnych na leczenie Viktorii Markiewicz, córki strażaka ze Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu poprzez fundację „Sie pomaga”:

Mała Viktoria ma dziś 7 lat i cierpi na ataki padaczki (kilkadziesiąt nawet razy dziennie). Rodzice dowiedzieli się, że jest szansa dla niej na powrót do normalności. Jednak przed ostateczną decyzją o operacji konieczne są dokładne badania, które dokładnie zlokalizują i zweryfikują ognisko ataków. Wtedy będzie można je usunąć! Operacja neurochirurgiczna może uwolnić Wiktorię raz na zawsze od napadów, które niszczą jej życie. Ale bez dokładnych badań lekarze nie są w stanie jej zaplanować.

Zbierane są fundusze na leczenie w Niemczech – w wyspecjalizowanej klinice, w której lekarze zajmują się skomplikowanymi przypadkami epilepsji. Badanie, a potem operacja da dziewczynce szansę na rozwój, a w przyszłości na samodzielność! Jest to jedyna szansa, bo wszystko inne zawiodło. Rodzice nie mają innych marzeń, tylko to jedno – by ich ukochane dziecko wyzdrowiało.
Gorąco zwracają się o pomoc, aby uratować Viktorię, uwolnić ją od cierpienia.

Informacja taka znajduje się również na stronie Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu – www.psp.wlkp.pl

Czasu zostało niewiele, zbiórka funduszy trwa do 19 września.

Z góry dziękujemy za okazaną wrażliwość i wsparcie.

https://www.siepomaga.pl/wiktoria-markiewicz